Nasza misja

Misją naszej firmy jest stworzenie unikalnego brandu, który ma za zadanie dać kobietom poczucie bezpieczeństwa w wyrażaniu siebie i wydobywaniu z siebie kobiecego piękna. Kobieta przychodząc do nas może liczyć nie tylko na to, że znajdzie tu suknie bardzo starannie wybrane, niepowtarzalne, gdzie każda z nich jest zupełnie inna i pasuje do odmiennego typu urody. Może przede wszystkim liczyć na to, że nie wyjdzie w sukni przypadkowej, a będzie miała okazję dobrać taką, która idealnie podkreśli jej największe atuty, będzie współgrać z jej kolorem skóry a także z jej osobowością. 

Naszym zadaniem i tym samym ogromnym atutem jest umiejętność stworzenia look-u klientki jako całości, nie poprzestając wyłącznie na sukience. A więc sukienka, makijaż, buty, biżuteria, dodatki.. Wszystko to w ciepłej, domowej atmosferze. Tu nie ma tysiąca sukienek i wszechogarniającego chaosu. Nie ma też sztywnej atmosfery, która może wprawiać w zakłopotanie. Jesteśmy my, przytulny, kameralny salon i Ty 🙂 a wokół panuje ciepła domowa atmosfera. Tu nie jesteś jedną z wielu, przychodząc do nas, masz pewność, że w czasie zarezerwowanym dla Ciebie jesteśmy wyłącznie dla Ciebie, a jakość obsługi jest najwyższa z możliwych.

Posh & Pepper to wytworny seksapil. Nasze kreacje nie wyrażają seksapilu w nachalny sposób. Kobieta ma wyglądać wytwornie, z klasą podkreślając przy tym swoje kobiece piękno.  Trzy słowa które nas określają to unikalność, kompletność, prawdziwość. A więc znaleźć unikalny sposób na kompletne wyrażenie prawdziwej siebie... To nasza misja.